Ripats thorhammer mustast nahast punutud nööril

49,95 €
Laos
SKU
Stainless Steel & Leather Pendant Thorhammer

Stainless steel does not readily corrode, rust or stain with water as ordinary steel does. Stainless steel differs from carbon steel by the amount of chromium present. Unprotected carbon steel rusts readily when exposed to air and moisture. Stainless steel is used for jewelry and watches, with 316L being the type commonly used for such applications. It can be re-finished by any jeweler and will not oxidize or turn black.

Pilkupüüdval ripatsil Thor hammer on mustast nahast punutud nöör, mis kontrasteerub efektselt roostevabast terasest ripatsiga. Thor hammer ise on poleeritud ning selle sooneline ja laineline disain annab ripatsile elegantse välimuse.

Thorhammer, mida tuntakse ka kui Mjölnirit, on müütiline relv Põhjamaade mütoloogiast ja see on pärit Skandinaavia päritolu jumalalt Thorilt. Mjölnir oli Thorile oluline relv tema võitluses koletiste ja vaenlaste vastu ning seda peetakse sageli Põhjamaade mütoloogia üheks kõige tuntumaks sümboliks. Tänapäeval kasutatakse Thor hammer kujundit sageli ehtena, mida kantakse näiteks kaelakeena.

Lisainfo
Värv Hõbe
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Ripats thorhammer mustast nahast punutud nööril
Ripats thorhammer mustast nahast punutud nööril